Údržba automobilů

Údržba automobilů

Dlouhá léta vývoje a zkoumání jak autokosmetika funguje, co by měla umět, jaká ochrana je ta pravá pro to či ono použití, která technika leštění vozu je ta nejúčinnější s nejlepšími výsledky, jaká kosmetika mi dopomůže k nejlepším výsledkům, jaké způsoby čištění aut jej opravdu vyčistí, to vše stálo za zrodem mých služeb, ale také za snahou podělit se o své poznatky formou školení.

Zastávám názor, že každý by se měl držet svého řemesla a měl by jej znát a umět nejlépe jak jen dokáže. Proto jsem se začal specializovat na oblast leštění vozu strojním leštěním a ručním leštěním. Nabízím široký sortiment služeb v oblasti leštění laku strojním leštěním. Odlišují se stupněm korekce, což znamená míru zanechání poškození na laku, jeho lesku a hloubce. A tím také rozdělí nároky různých skupin zákazníků v závislosti na použití vozidla.

Dlouhý a nákladný vývoj technologie postupů má za následek, že i levnější služby leštění jsou kvalitní a s požadovaným výsledkem, dražší služby leštění se odlišují náročnější úpravou povrchu, která má na konečný výsledek a exkluzivitu vzhledu velký vliv a dochází tak k razantním rozdílům ve výsledném vzhledu vozidla po leštění.

Baví mne také ošetření povrchů a snažím se docílit vhodnou kombinací produktů co nejdelší a nejúčinnější ochrany.

Jak jsem již předeslal, každý by se měl držet toho, co umí nejlépe.
Služby okolo kůže proto zajišťuje moje přítelkyně Žaneta.
Zabývá se ošetřením, renovacemi a opravami kůže. Oprava sedačky ať už je prošoupaná, odřená, nebo protržená jí nečiní problém. Úpravy vzhledu kůže, tedy změna barvy kůže, úprava lesku kůže, nebo dokonce zvýšení odolnosti kůže, to vše jsou služby, které lze na přání provést také. Kůže se tak stává další částí vozidla kterou ovládáme díky Žanetě.

CENÍK SLUŽEB

Údržba automobilů