Kůže

Opravy, renovace a údržba kůže

Kožené čalounění interiéru vozidla při jeho používání mohou po čase vykazovat známky opotřebení a nebo může během používání dojít k jejich poškození. Málokdo již ale ví, jak těmto poškozením předejít, jak se o kůži správně starat, a když už k poškození dojde, lze kůži elegantně opravit.

Kůže je hodnotný potahový materiál a spousty lidí má z tohoto materiálu strach ať už z předsudků a nebo z neznalosti. Nejčastěji se setkáváme s tím, že se bojíte o kůži starat, aby jste ji nějakou chemií náhodou nepoškodili a nebo se naopak o kůži staráte nevhodně a z toho pak pramení zdroj jejího poškození, stejně jako při neopatrném zacházení.

Oprava kůže

Zabarvená, odřená, ošoupaná barva kůže to vše je nejčastější optickou závadou kůže. Spousty lidí si myslí, že tyto drobné poškození jsou již fatální a kolikrát je ani neřeší, protože neví, že je lze elegantně vyřešit, bez invazivního zásahu do kůže nebo sedačky. Oprava probíhá tak, že se chemicky odstraní stará poškozená barva, vyspraví se hlubší poškození a nanese se barva nová dle odstínu barvy původní. Na závěr se upraví lesk dle okolní kůže.

Renovace kůže

Poškozená kůže protržením, propálením, či jinak destruktivně poškozená kůže je sice velmi náročnou operací, ale rozhodně vyřešitelnou. Poškozené místo se zafixuje tak, aby nedocházelo k dalšímu šíření poškození a byla zachována pružnost kůže. Vystaví se poškozené místo za pomocí speciálních přípravků, aby byla zachována tloušťka materiálu. Na závěr se obnoví barva a upraví lesk.

Stálost oprav

Používáme na kůži barvy, které jsou používány v prvovýrobě, nanášíme silnější vrstvu barvy než jakou nanášejí v koželužnách, přes barvu přijde ochrana, která sníží riziko vytvoření nového poškození provozem. Zpravidla vydrží opravované místo větší zátěž, než povrchová úprava z továrny.

Garance

Ke každé opravě se vztahuje standartně půlroční záruka, u velkých oprav, či větších zásahů je záruka roční.

informace a objednání

Pro více informací, objednání termínu nebo konzultaci vyuźijte tyto kontakty:

Telefon

+420 602 588 018

Mail

info@mvservice.cz